Berisha e deputetët zënë foltoren, Rama pi kafe. Kuvendi sot në foto

0
44

Kryetari I PD-së Sali Berisha dhe deputetët mbështetës të tij nisën rezistencën politike për të kundërshtuar marrëveshjen e  nënshkruar ndërmjet Qeverisë shqiptare dhe investitorit nga Dubai, Mohamed Alaabar. PD dhe PL e quajnë një aferë korruptive.

E ndërsa deputetët zunë foltoren duke kërkuar të drejtën e fjalës të cilën thonë se po u mohohet, në një moment kryeministri Rama është fokusuar duke pirë kafe.

Foto: LSA, Malton Dibra.

Berisha e deputetët zënë foltoren, Rama pi kafe. Kuvendi sot

Berisha e deputetët zënë foltoren, Rama pi kafe. Kuvendi sotBerisha e deputetët zënë foltoren, Rama pi kafe. Kuvendi sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu