Rita Ora ka komentuar zërat se është në “marrëdhënie treshe” me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe aktoren Tessa Thompson, pasi janë parë duke u puthur dhe përqafuar në një festë.

32-vjeçarja, e cila u martua me regjisorin 47-vjeçar vitin e kaluar, tha për revistën “GQ”: “A keni qenë ndonjëherë aq të pirë, saqë kushdo ju duket si shok i ngushtë? Ditën tjetër pastaj, as nuk e dini se me kë keni folur për orë të tëra. Fotot që kanë dalë tregonin një tufë miqsh që po kalonin bukur. Ishim shumë të çlirët me njëri-tjetrin”

Fotot janë të korrikut të vitit 2021 dhe atëherë, regjisori Taika Waititi theksoi se nuk po bënte asgjë të gabuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu