Një aksident ka ndodhur pasditen e së premtes në Elbasan. Bëhet e ditur se rreth orës 16:26, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd një mjet  tip “Benz” me drejtues R.M., 58 vjeç, është përplasur me mjetin tip “Audi” me drejtues M.V., 30 vjeç.

Për pasojë të lënduar kanë mbetur pasagjerët që ndodheshin në mjetin tip “Benz”, Y. T., 50 vjeç, dhe B. T., 48 vjeç, të cilët ndodhen në spital Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu