24.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Redaksia Elbasani Flash

28017 POSTIME
0 KOMENTET

Greqi/ 39-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht pas rënies nga çatia

Një punëtor 39-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht mëngjesin e kësaj të mërkure në fshatin Pyrgetos të Larisës. Sipas informacioneve të mediave greke, viktima me origjinë shqiptare, ishte...

Nis sot aplikimi për lotarinë amerikane, mbyllet më 7 nëntor

Për të gjithë ju që doni të aplikoni për lotarinë amerikane DV 2025, aplikimet hapen sot pasdite në orën 18.00 me orën lokale të...

Gruaja nga Elbasani blen rroba te “Gabi”, befasohet nga ajo që gjen

Ka plot vajza dhe gra që sulen përditë ose sa herë munden, te tregu i Gabit siç i thonë, ose kudo ku shiten rroba...

E mbuluar me gjak, gjendet e pajetë gruaja në sheshin e një pallati, policia dyshon se…

Në Rimini  të Italisë, trupi i një gruaje 79-vjeçare, Piera Paganelli , u gjet në një pellg gjaku në sheshin e një ndërtese. Trupi u zbulua nga një pronar i...

Dha dëshmi të rreme në gjykatë, pranga 38-vjeçarit në Elbasan

Një 38-vjeçar ka përfunduar në pranga të Policisë këtë të mërkurë në qytetin e Elbasanit. Sipas autoriteteve, i arrestuari akuzohet se ka dhënë dëshmi të...

Kreu marrëdhënie s*ksuale me të miturën, burgoset 28-vjeçari në Mallakastër

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Përmet ndaluan shtetasin E. M., 28 vjeç, banues në Mallakastër, pasi Gjykata e Shkallës së...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys, shoferi mbetet brenda mjetit

Një aksident i rëndë ka ndidhur sot në autostradën Tiranë-Durrës. Një mjet është përmbysur në mes të rrugës në autostradë teksa burime bëjnë me...

EMRI/ U kap me 35 kilogramë kanabis, arrestohet 30-vjeçari

DVP Shkodër/Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Delivery”. Sekuestrohen 35 kilogramë lëndë narkotike cannabis sativa. Operacioni, rezultat i informacioneve të siguruara nga inteligjenca policore. U kap...

Zbërtheu Artan Tafanin, prokurori i Elbasanit Kreshnik Ajazi mbërrin në SPAK

Prokurori Kreshnik Ajazi mbërrin në SPAK. Pas operacionit “Never forget” drejtuesi i prokurorisë së Elbasanit po zhvillon një takim me prokuroret e posaçëm për...

EMRI/ Shiste mallra të kontrabanduara, arrestohet 42-vjeçarja

Finalizohet nga Seksioni për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare, operacioni policor i koduar “Omega”, për goditjen e kontrabandës së mallrave. Magazinonte dhe tregtonte mallra të dyshuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img