26.4 C
Elbasan

KATEGORIA

ELBASANI SOT

E rëndë në Elbasan. Vëllai godet me thike vellan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një 49-vjeçar ka plagosur me thikë vëllain e tij. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet...

Elbasan/ Aksidentohet 80 vjeçari, arrestohet shoferi 34-vjeç

  Elbasan/Informacion paraprak Rreth orës 12:00, në lagjen "28 Nëntori", automjeti me drejtues shtetasin E. Xh., 34 vjeç, ka aksidentuar shtetasin A. B., 80 vjeç, këmbësor,...

Erion Murataj uron 1 Qershorin!

Erion  Murataj "Kjo është një nga ato ditë ku të ëndërrosh është një detyrë ! Ndaj dua që të uroj cdo ëndërrimtar të vogël gëzuar...

“Rob q*m” nuk është përshëndetje të dashur të rinj!

Nga Erion Murataj Në këto vite "demokraci" shembëm shumë nga vlerat. Mbase disa e quajnë "europianizëm" ndërsa unë e quaj "ku*vërim kolektiv" të komunikimit. Pikërisht...

Elbasan/Vihen në pranga 4 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

DVP Elbasan/Vihen në pranga 4 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Specialistët e Qarkullimit Rrugor...

Elbasan/ Arrestohet 23-vjecari qe tentoi te vriste nje djal tjeter

Elbasan/Vijon operacioni policor i koduar “Plani”. I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje, në kuadër të operacionit policor të koduar “Plani”, lokalizohet, kapet...

Cërrik/ Finalizohet operacioni policor i koduar “Pikët”, për konstatimin dhe goditjen e një rasti të organizimit të kundërligjshëm të lojërave të fatit

Cërrik Finalizohet operacioni policor i koduar "Pikët", për konstatimin dhe goditjen e një rasti të organizimit të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Kishte vënë lokalin që...

Tentuan të trafikonin 11 kg kanabis drejt Malit të Zi, arrestohen dy persona në Lezhë

Dy persona janë arrestuar në flagrancë, në kuadër të operacionit polcior të koduar “Mbikalimi”. Një 55-vjeçar nga Rrësheni dhe një 25-vjeçar nga Tirana u vunë...

Kush do të vritej në Elbasan? Policia arreston njërin, në kërkim poseduesi i kallashnikovit

Elbasan/Finalizohet operacioni policor i koduar “Plani”. Falë inteligjencës informative dhe ndërhyrjes në kohë, Policia e Elbasanit parandalon një ngjarje kriminale. Dyshohet se do vriste një shtetas...

Elbasan/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë

Oficerët e Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Elbasanit kryen arrestimin e shtetasit E. A., 43 vjeç, banues në Elbasan, sepse ka kundërshtuar punonjësit e...

Lajmet e fundit