6.4 C
Elbasan

KATEGORIA

ELBASANI SOT

ELBASANI, NYJA GORDIANE E HAJVANËVE TË POLITIKËS JO E BANDAVE!

Nga Erion Murataj Elbasani! Nuk është rastesi që Elbasani një nga kryeqendrat industriale të post viteve '90 ku askush nuk vuante nga papunësia u ç'bë. U shkatërrua...

“Fijet” priten edhe në Elbasan, Policia në aksion për të çmontuar kamerat e krimit

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan ka nisur këtë të hënë operacionin për çmontimin e kamerave të vendosura pa leje nga kriminelët në rrugët dhe...

Gjykata e Elbasanit lë në burg Xhevit Sinanin

Ka dalë sot para gjykatës 80-vjeçari i cili kreu krimin makabër në Gramsh. Ai është shfaqur i qetë në sallën e gjyqit, ndërsa për...

Video/ Mbërrinë në gjykatën e Elbasanit 80 vjeçari që vrau gruan dhe vëllain

Mbërrinë në gjykatën e Elbasanit 80 vjeçari që vrau gruan dhe vëllain per tu njohur me masen e sigurise. Vijon...

Mbyllet protesta në Elbasan (Video)

Banorët kanë bllokuar rrugën Elbasan- Qafe Thane duke mos lejuar edhe kalimin e mjeteve, ndërsa kërkojnë ndërhyrjen e instancave përkatëse. Pas 2 oreve ata...

Opozita pa shkrepse në Elbasan!

Nga Erion Murataj Gjithçka gati për 14 Majin. Njerëz pa shpresë e të uritur për të provuar ndryshim. 16 vite staniacion dhe lidership i ngjitur nga...

Opozita pa shkrepse në Elbasan!

Nga Erion Murataj Gjithçka gati për 14 Majin. Njerëz pa shpresë e të uritur për të provuar ndryshim. 16 vite staniacion dhe lidership i ngjitur nga...

Trondit i moshuari që kreu krimin e dyfishtë në Gramsh! “Zegjinenë e mbyta dhe e godita me sëpatë. Vëllai më ngacmonte gruan

Zbardhen të tjera detaje rreth krimit të dyfishtë që tronditi dje Gramshin dhe jo vetëm, ku 80-vjeçari Xhevat Sinani vrau gruan dhe vëllain e...

(VIDEO) Gramsh/ Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në fshatin Tervol

Gramsh Shërbimet e Komisariatit të Policisë Gramsh, pas marrjes së njoftimit, rreth orës 14:50, se në fshatin Tervol, Gramsh, kishte ndodhur një krim i dyfishtë,...

Del FOTO/ Ky është Xhevit Sinani që vrau gruan dhe vëllain e tij

Personi që shihni në foton e mësipërme është 75-vjeçari Xhevit Sinani, autori i krimit të dyfishtë brenda familjes të regjistruar ditën e sotme në...

Lajmet e fundit