18.4 C
Elbasan

KATEGORIA

SHOWBIZ

VIDEO/ “E neveritshme”, Madonna pështyn fansat gjatë koncertit

Madonna, në moshën 65-vjeçare, është ende një nga figurat më të njohura në muzikën ndërkombëtare. Këngëtarja amerikane, e cilësuar si ‘mbretëresha e popit’, aktualisht është...

Taylor Swift dhuron 100,000 dollarë për familjen e gruas së vrarë në paradën e Super Bowl

Taylor Swift ka dhuruar 100,000 dollarë për familjen e Lisa Lopez-Galvan, nënë e dy fëmijëve që u vra gjatë të mërkurës, 14 shkurt, gjatë...

Fotot e Selena Gomez trazojnë rrjetin! Ndjekësit ‘kryqëzojnë’ këngëtaren: Ndahu!

Si rrallëherë, Selena Gomez ka postuar në Instagram foto me partnerin e saj të ri, Benny Blanco. Në njërën prej tyre pozojnë të përqafuar, teksa...

FOTOT: Ledina Çelo “çmend rrjetin”, shfaqet në super formë me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo, feston sot ditëlindjen e saj të 47-të. Në shenjë të kësaj dite të veçantë, ajo ka ndarë me ndjekësit...

Capital T bie pre e grabitjes/ I thyejnë makinën, vjedhin sendin me vlerë

Reperi i mirënjohur Capital T ka njoftuar nëpërmjet rrjeteve të tij sociale një ngjarje e pakëndshme që i ka ndodhur së fundmi. Ai ka bërë...

Dua Lipa i mëson proverba shqiptare moderatorit të famshëm, Jimmy Kimmelit

Promovimi i origjinës apo gjuhës shqipe në emisionet Amerikane është bërë tanimë një rutinë për këngëtaren e famshme Dua Lipa. Dua Lipa është një nga...

Zbuloni shifrën marramendëse të varëses që Dua Lipa vendosi në “Grammy Awards”

Ylli i muzikës pop Dua Lipa mori vëmendjen me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të Grammys e më pas me performancën elektrizuese...

VIP-a zhulsa! “Sa e shpifur, nuk e hap dot frigoriferin”, Erjola bën deklaratën e fortë për banorët: Bëjnë flokët me llak, por hanë zhul

Erjola, Heidi, Elvisi, Bardhi dhe Romeo kanë pastruar kuzhinën, e cila ishte vërtet rrëmujë dhe kjo gjë shkaktoi pakënaqësi tek liderja e shtëpisë. Erjola ka...

FOTO: Rita Ora tregon anët më të mira të fizikut para kamerës

Rita Ora vendosi të shkrijë sërish internetin teksa shijoi një festë të çmendur në Paris. Ditët e fundit, biondja ka shijuar pushimet luksoze në...

FOTO: Me bikini “magjike” dhe plot stil në Miami, Trejsi Sejdini “çmend” amerikanët

Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.Supermodelja së fundmi ka publikuar në llogarinë e...

Lajmet e fundit