13.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Redaksia Elbasani Flash

12177 POSTIME
92 KOMENTET

Tjetër aksident ne Elbasan, makinat perplasen seri

Nje tjeter aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin Elbasan - Peqin. 4 automjete jane perfshire ne nje aksident seri i cili perfundoi...

Elbasan / Mjeti del nga rruga dhe përfundon ne kanal

Nje tjeter aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Elbasan fatmirësisht pa te lenduar. Nje automjet ka dal nga rruga dhe ka perfunduar ne...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan – Librazhd (VIDEO)

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan- Librazhdë, në fshatin Mengël. Drejtuesi i motorit i pa paijsur me kokore ka...

Elbasan /Policia apel qytetarëve, respektoni rregullat e distancimit social (VIDEO)

Elbasan Policia apelon për qytetarët për respektim me rigorozitet të protokolleve të sigurisë, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID- 19 🔴Të nderuar qytetarë, 🔴Duke marrë shkas...

Sonte finalja e Kupës/ Gatusso për trofeun e parë si trajner, Juventus grumbullon sulmuesin e kombëtares shqiptare

Napoli dhe Juventus do të diskutojnë sonte finalen e Kupës së Italisë. Për Gatusso-n ky mund të jetë trofeu i parë në karrierë si...

Përdhunuan në hotel të miturën duke e shantazhuar me fotot intime, dy shokët dënohen me nga 10 vite burg

Gjykata e Tiranës dënon me nga 10 vite burgim Florian Picallin dhe Risild Sina, të cilët përdhunuan në ambientet e një hoteli në Tiranë...

Anuloni tarifën’! Një grup studentësh protestë pa distancim te ‘Arsimi’, policia thirrje me megafon: Shpërndahuni

Edhe pse grumbullimet janë të ndaluara për shkak të situatës së krijuar me COVID, si pasojë e rritjes rekord të numrave të të infektuarve,...

“39 euro për të shpëtuar një jetë”! Ky ilaç i lirë mund të jetë shpresa për të sëmurët kritikë me COVID-19

Shkencëtarët e Universitetit të Oksfordit dhanë një lajm të mirë të martën për një ilaç të lirë që ka mundur të ulë numrin e...

“Princesha e Drimadhesit”, Enca shfaqet topless në jug të Shqipërisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia njihet për stilin e saj provokues në rrjetet sociale. Enca ka treguar së fundmi se po kalon disa ditë...

‘Ty dhe familjarët e tu i pret një fund i tmerrshëm’/ Kërcënoi me jetë drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, dënohet me 10 vite burg...

Muharrem Zilija i arrestuar disa muaj pasi ka kërcënuar me jetë drejtorin e përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili është dënuar me 10 vjet burg....

Latest news

- Advertisement -spot_img