15.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Redaksia Elbasani Flash

22444 POSTIME
7 KOMENTET

Kapet shqiptari në Greqi, policia i gjen kokainë dhe 30 mijë euro CASH në shtëpi

Një shqiptar 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Veria të Greqisë, pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Në shtëpinë e emigrantit janë...

Ndërtimet pa leje, IKMT zbarkon në Drimadhes, përgatitjet për shpërthimin me 10 kg eksploziv të objektit 4-katësh

Forcat e xhenios dhe Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar kanë zbarkuar ditën e sotme në Drmadhges, Dhërmi në kuadër të operacionit për shembjen e ndërtimeve...

“Qeshu, rini! Qeshu! Bota asht e jote”, kryeministri Rama përkujton 8 Dhjetorin

Kryeministri i vendit, Edi Rama në Ditën e Rinisë ka zgjedhur vargjet e poetit të madh Migjeni për të përkujtuar 8 dhjetorin. “Mirëmëngjes, dhe me...

Trishtuese! Sapo kishte mbledhur hurma për t’i çuar në shtëpi, makina përplas për vdekjen shqiptarin, baba i 2 fëmijëve

Një shqiptar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti në Chieti të Italisë. Mediat italiane raportojnë se viktima është Roland Muça, baba i...

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet nga Policia 62 vjeçari

Një 62 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka përndjekur vazhdimisht një 25 vjeçare. Ka qenë vetë e reja e cila...

Ishte nisur nga Brazili, Europol ndalon anijen me 4.6 ton drogë, kapte vlerën “e çmendur” në treg

Një anije braziliane që mbante më shumë se 4.6 ton kokainë u ndalua nga marina franceze më 30 nëntor, në një operacion të madh ndërkombëtar...

VIDEO/ Ky film është aq tronditës dhe i frikshëm sa njerëzit kanë humbur ndjenjat

Një film i ri horror me sa duket po i bën njerëzit të humbasin ndjenjat dhe po etiketohet si filmi “më i shthurur” ndonjëherë:...

“Më fuste duart…”, dëshmon masazhatori shqiptar që u akuzua nga 23-vjeçarja: Jam familjar, nuk do ta bëja kurrë

GREQI – Zhvillime të reja kanë dalë për rastin e masazhatorit shqiptar në Nea Smyrni i cili akuzohet për tentativë përdhunimi ndaj një 23...

ZYRTARE/ FIFA dënon Federatën Serbe të Futbollit

Federata serbe e futbollit u gjobit me 20 mijë franga zvicerane për shkak se në dhomat e zhveshjes u shfaq harta e Kosovës me...

Tha se Shaqiri i dërgon video me këngët e saj, këngëtarja serbe reagon pas deklaratës: Është keqkuptuar

Së fundmi bëri bujë deklarata e këngëtares serbe Maja Nikoliç pas ndeshjes Zvicër-Serbi. Mediat serbe shkruanin për një bisedë që supozohej se këngëtarja kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img