2.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Redaksia Elbasani Flash

23671 POSTIME
9 KOMENTET

Dy të ‘çmendur’ me makinë, përplasin dy vajza me biçikletë dhe largohen nga vendngjarja, të rejat përfundojnë në spital

Dy aksidente kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë ku dy drejtues mjetesh të cilët kanë qenë duke udhëtuar me shpejtësi, kanë përplasur dy...

Elbasan /Dalin pergjigjet per te dyshuarit si te infektuar me Covid-19

Gjate 24 oreve te fundit Ishp Elbasan ka testuar 7 persona te dyshuar te cilet kane rezultuar negative. Aktualisht Elbasani ka 6 raste aktive dhe...

Aktorja e hollivudit i dhuron aksionet e “Disney” vajzës së George Floyd

Gianna Floyd, vajza e Goerge Floyd, mori një dhuratë speciale nga Barbra Streisand, që e kthen tashmë në një aksionere të “Disney”. Në një foto...

Menaxheri i “Babastars” rezulton pozitiv me Covid-19

Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv në analizën për Covid-19. Lajmin e ka bërë publik vetë menaxheri nëpërmjet llogarisë së...

Covid, më shumë se 8 milionë raste infeksioni në botë! Rriten shifrat e të prekurve në SHBA…Brazili regjistron 35 mijë pozitivë në vetëm një...

Në të gjithë botën numri i përgjithshëm i personave të prekur nga infeksioni i koronavirusit është rritur në 8 milionë e 175 mijë kurse...

Kriza e vetëpunësimit, 37 mijë persona kanë dalë nga skema në 4 vjet

Motori i punësimit në vendin tonë, të vetë-punësuarit, kanë hyrë në një cikël të qëndrueshëm krize, pasi në katër vitet e fundit numri i...

KINË – Mbi një mijë fluturime të anuluara në aeroportin e Pekinit pas rishfaqjes së COVID-19

Dy aeroportet e Pekinit anuluan sot më shumë se një mijë fluturime pas një rritjeje të rasteve me COVID-19 në kryeqytetin kinez, njoftuan sot...

Katër raste të reja në Durrës

Konfirmohen dhe 4 raste të reja me koronavirus në qytetin e Durrësit. Mësohet se dy janë kontakte të vjetra ndërsa dy janë vatra të reja,...

KPK shkarkon gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme të Apelit, pjesë e trupit gjykues të dosjes së Saimir Tahirit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra gjyqtaren pranë Gjykatës së Posaçme të Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, Nure Dreni. Gjyqtarja është...

Shtyhen deri më 15 gusht aplikimet për pajisjen me leje qëndrimi në Itali

Autoritetet italiane kanë shtyrë afatin kohor të mbylljes së procesit të pajisjes me leje të rregullt qëndrimi për emigrantët ilegalë në Itali. Në mbledhjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img