13.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Artan Shqau

30990 POSTIME
0 KOMENTET

Ra nga vinçi.Humb jetën punonjësi i bashkisë Elbasan

Elbasan/Informacion shtesë Në vijim të informacionit paraprak të dhënë mesditën e sotme, ju informojmë se, shtetasi E.B, 56 vjeç, punonjës i Bashkisë Elbasan, për shkak...

Aksidenti masiv pranë Rinasit, rëndohet trafiku, vargu i automjeteve kilometrik

Rëndohet trafiku pak minuta pas aksidentit masiv në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë, pranë kthesës së Rinasit, mesditën e kësaj të premteje. Mësohet se vargu i...

Elbasan/ Bie nga vinçi punonjësi i bashkisë! Dërgohet në spital

Elbasan/Informacion paraprak Rreth orës 12:00, shtetasi E. B., 56 vjeç, punonjës i bashkisë Elbasan, gjatë punës mbi vinç, për riparimin e llambave elektrike në shtyllat...

Banorët tek “5 maji”, 30 vite pa rrugë. Murataj i’u del në krah. Kërkesë këshillit bashkiak!

Kryetari i PSD qarku Elbasan Erion Murataj ka përkrahur banorët e lagjes 5 maji në qytetin e Elbasanit në shqetësimin e ngritur prej tyre...

Akuzohen se përdhunuar 31-vjeçarin me probleme të shëndetit mendor, jepet masa e sigurisë për dy të arrestuarit në Elbasan

Gjykata e Elbasanit ka dhënë  masën e  sigurisë për dy personat të cilët akuzohen për përdhunimin e një 31-vjeçari me probleme te shendetit mendor Gjykata...

Dyshohet se abuzuan me të riun me aftësi të kufizuara, dalin para gjykatës të arrestuarit në Elbasan

Mbërrijnë në Gjykatën e Elbasanit dy të arrestuarit, që akuzohen për abuzim seksual ndaj 31-vjeçarit në fshatin Mengël të Elbasanit. Ata u arrestuan pas...

Parashikimi i motit/ Reshje shiu dhe dëbore, temperaturat maksimale në 20°C

Sipas MeteoAlb, përgjatë orëve të paradites; territori shqiptar; do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta ku herë pas here do të...

Karma është ku*vë, por sonte OMERTA-ja ra mes meje dhe jush!

Nga Erion Murataj Dolët si kaubojs përballë shqiptarëve sonte ti Lilo dhe ti nona Mona me qëllim për të vrarë njëri- tjetrin por pa kërkuar...

FOTO/ Bie borë në fshatrat e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit dhe Prrenjasit

Reshjet e borës gjatë kësaj mesjave të gjysmës së dytë të muajit Prill kanë përfshirë edhe disa nga fshatrat malorë të bashkive Prrenjas, Gramsh,...

Zbulon vajzën e tij 15-vjeçare me të dashurin në shtrat, babai i rreh barbarisht dhe i bën për spital

Në Palermo një burrë rrahu vajzën e tij 15-vjeçare dhe të dashurin e saj pasi i zbuloi së bashku në dhomën e gjumit. Rrahjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img