14.4 C
Elbasan

KATEGORIA

SHOWBIZ

Kledi Bahiti largohet papritur nga “Threedots Production”

Producenti i njohur Kledi Bahiti është larguar së fundmi nga grupi i famshëm i producentëve, “Threedots Production”. Lajmin e kanë bërë të ditur burime për...

Aktorja e hollivudit i dhuron aksionet e “Disney” vajzës së George Floyd

Gianna Floyd, vajza e Goerge Floyd, mori një dhuratë speciale nga Barbra Streisand, që e kthen tashmë në një aksionere të “Disney”. Në një foto...

Menaxheri i “Babastars” rezulton pozitiv me Covid-19

Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv në analizën për Covid-19. Lajmin e ka bërë publik vetë menaxheri nëpërmjet llogarisë së...

Rita Ora me familjen në malet e Rugovës

Nëna e këngëtares thotë se pandemia nuk do ta ndryshojë pozitivitetin e tyre. Veprimi i Vera Orës për tu bashkuar me vijën e parë të...

Përrallore! Brenda shtëpisë verore të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (FOTO)

Prej disa kohësh Jennifer Lopez dhe i fejuar i saj Alex Rodriguez kanë qenë në kërkim të një shtëpie me qira për të kaluar...

Të revoltuar, këngëtarët kërkojnë mbajtjen e dasmave

Të suksesshëm e me shumë punë e cilësuan vitin 2019-të pothuajse të gjithë këngëtarët, e sidomos ata të dasmave e ahengjeve të tjera familjare. Por,...

Kim Kardashian emocionon me urimin për vajzën

Vajza e Kim Kardashian sot feston ditëlindjen e shtatë. Në familjen e Kim Kardashian sot ka një arsye më shumë për të festuar, ngase vajza...

Iu shëruan prindërit nga Covid-19, Bebe Rexha zhvishet, del nudo buzë pishinës

Bebe Rexha njoftoi muajin e kaluar se prindërit e saj ishin prekur nga koronavirusi, por gjendja e tyre ishte e mirë. Së fundmi për shkak...

KËNGËTARJA ME KËMBË TË PALARA NË TRANSMETIM

Këngëtarja e njohur australiane, Delta Goodrem është sot në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale pas puntatës së mbrëmshme të “The Voice”. Gjatë audicioneve të...

Genta Ismajli në pushime përrallore me partnerin

Për një kohë të shkurtër kanë arritur të jenë ndër çiftet më të komentuar të showbizit vendor. Duke jetuar një jetë tejet luksoze, ata nuk...

Lajmet e fundit