14.4 C
Elbasan

KATEGORIA

SHOWBIZ

43 operacione për t’u dukur si Barbie, njerëzit e quajnë “zombi”! Fotot para ndërhyrjeve

Njihuni me Dalia Naeem, nga Bagdadi, e cila ka “rrëmbyer” titujt e mediave me përpjekjen e saj ambicioze për ta transformuar veten në një...

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, këngëtarit të njohur i ndodh e papritura teksa këndonte live (VIDEO)

Në një video që ka nisur të qarkullojë me shpejtësi në rrjetet sociale, tregon këngëtarin e njohur , Endri Stefi teksa rrëzohet në skenë. Dy...

Koncerti i Travis Scott shkakton tërmet në Romë, 60 fansa të lënduar

Të paktën 60 fansa raportohet të jenë lënduar mbrëmjen e së enjtes gjatë koncertit të madh që reperi Travis Scott mbajti në Romë. Këngëtari prezantoi...

Dua Lipa me pushime në Shqipëri, mahnit me fotot e fundit në vendin piktoresk

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa po shijon pushimet në Shqipëri, ndërsa ka shuar kuriozitetin e ndjekësve duke publikuar disa foto. Së fundmi...

FOTO: Pas njoftimit për divorc Sofia Vergara shfaqet në super formë

Sofia Vergara, e cila njoftoi ndarjen e saj nga Joe Manganiello në fillim të këtij muaji, u pa për herë të parë në publik...

FOTO/ Kim Kardashian shkon në një ndeshje futbolli me ‘çantën më të shtrenjtë në botë’

Kim Kardashian shkoi në një ndeshje futbolli me çantën e cilësuar si “më e shtrenjta në botë” dhe ndërsa kjo mund të ishte një...

“Shtëpi”/ Dua Lipa në Shqipëri, ndan fotot nga pushimet në bregdet

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar se është në Shqipëri për pushime, përmes një postimi në Instagram.Ajo ka ndarë disa foto nga...

Besojeni ose jo moshën, Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen! Ndan fotot nga përgatitja

JLo ka sot ditëlindjen dhe besojeni ose jo, ylli i muzikës feston 54-vjetorin. Në një postim në Instagram, Lopez tregon përgatitjet për festën që do...

Ricky Martin promovon Shqipërinë: “Toka e Shqiponjave” është një nga vendet më miqësore që do të vizitoni

Edhe pak orë na ndajnë nga koncerti i këngëtarit të njohur botëror në Tiranë, Ricky Martin, edhe ky i fundit ka zgjedhur që të...

Arrestohet Gigi Hadid, modelja u ndalua në aeroport së bashku…

Gigi Hadid thuhet se u arrestua me akuzën për posedim kanabisi, pasi droga u gjet në valixhen e saj ndërsa po kontrollohej nga autoritetet...

Lajmet e fundit