14.4 C
Elbasan

KATEGORIA

SPORT

Milani dhe Donnarumma rinisin bisedimet për kontratë

Milani dhe agjenti i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola, i kanë nisur bisedimet për të ardhmen e portierit italian në San Siro, duke e shqyrtuar...

Debati kontrovers lidhur me statistikat e Messit: Goli i “vjedhur” nga Sanchez

Lionel Messi është gati ta arrijë shifrën prej 700 golave të shënuara si futbollist profesionist, nëse llogariten edhe golat e shënuara për Argjentinën e...

FUTBOLL – Casillas tërhiqet nga gara për kreun e Federatës spanjolle të Futbollit

Portieri spanjoll, Iker Casillas konfirmoi se do të heqë dorë nga gara për t’u bërë president i Federatës spanjolle të Futbollit, (RFEF), zgjedhje që...

Man United skipper again boosted for first goal

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

George Boateng: Keeping Ron Vlaar was Paul Lambert masterstroke

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

PHOTO: Coutinho all smiles with £50 million superstar after Brazil win

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

Scotland and Germany play rock-paper-scissors during Euro 16 qualifier

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

United news and transfers Valencia rejected €2 millions

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

Pedal power sees Amy complete world toughest cycle challenge

The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly, what was...

Lajmet e fundit