Një shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur një ditë më parë në autostradë, në Lipjan.

Sipas policisë së Kosovës në aksident janë përfshirë një kamion me targa të Kosovës dhe një me të Shqipërisë dhe si pasojë e përplasjes ka humbur jetën shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. /abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu