Moderatorja, Bora Zemani dhe aktori, Donald Veshaj kanë qenë në krye të mediave rozë dhe rrjeteve sociale këtyre ditëve të fundit, pasi ata u panë në afërsinë e njëri-tjetrit në një klub nate në Prishtinë.

Javën e kaluar, aktori ishte në Vlorë nga ku publikoi edhe disa fotografi e video, ndryshe nga herët e tjera ai nuk u shfaq në krah të vëllait Romeos, i cili nga ana tjetër ndodhej në Tiranë.

Ndërsa, ndjekësit aludojnë se mjedisi ku janë shkrepur fotografitë është i njëjtë e po ashtu ata kanë përdorur të njëjtat efekte për të edituar fotot e tyre, është Bora – ajo që i jep fund këtyre zërave lidhur me thashethemet se ata kanë kaluar së bashku pushimet duke etiketuar në fotografinë e dytë Klevin Halilin, i cili i ka bërë fotografitë dhe ka qenë së bashku me moderatoren./Express

Pasi u ribashkuan, Bora dhe Donaldi shijojnë pushimet e para
Pasi u ribashkuan, Bora dhe Donaldi shijojnë pushimet e para

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu