Britney Spears publikoi një foto topless për të festuar publikimin e këngës së saj të parë në gjashtë vjet. Princesha e muzikës pop publikoi këngën e saj të re me Elton John një ditë më parë, të quajtur “Hold Me Closer”. Në foto, Britney i la pak imagjinatës pasi mbulohej vetëm me një peshqir.

Fillimisht, ajo ndau një video të shkurtër në të cilën shprehu gëzimin e saj për suksesin e këngës së tyre të re. “Përshëndetje Sir Elton John. Ne jemi numri 1 në 40 vende. Uau. Unë jam në vaskë tani dhe jam gati të kaloj ditën më të mirë ndonjëherë. Shpresoj të jeni mirë”, dëgjohet duke thënë ai në klip.

 

Më pas ajo ka postuar një foto nudo për të suksesin e saj. Kujtojmë që në një intervistë të fundit, Elton John ka shpjeguar se si e ka bindur këngëtaren që të rikthehet në studio. “Ka munguar për një kohë të gjatë dhe kishte frikë, sepse ishte tradhtuar shumë herë dhe për një kohë të gjatë, ishte larg publikut.

Gjatë gjithë procesit, ne e mbajtëm dorën e saj, duke e siguruar se gjithçka do të ishte në rregull ”, tha Elton John për Guardian. Më pas ai deklaroi se është i emocionuar që më në fund do të punojë me të, pasi është një fans i madh i saj, ndërsa theksoi gjithashtu se ky hap do ta bëjë atë të besojë sërish te vetja.

Britney Spears në VMAS 2002

Britney Spears në VMA 2003

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu