Britney Spears ka folur për intervistën e Jamie Lynn Spears në “Good Morning America”, ​​dhe shpjegoi “2 gjërat që e shqetësonin” në lidhje me intervistën.

“Ajo nuk ishte kurrë rreth meje shumë 15 vjet më parë në atë kohë,” vazhdoi Spears. “Pra, pse ata madje flasin për këtë nëse ajo nuk dëshiron të shesë një libër me shpenzimet e mia?”

Spears më pas trajtoi një çështje tjetër të vazhdueshme midis motrave: ripërzierjen e Jamie Lynn-it të një prej këngëve të Britney në Radio Disney Music Awards 2017, të cilën Britney më pas e quajti atë një “gomar të keq”.

“E di që mund të tingëllojë si një gjë pa kuptim për shumicën e njerëzve, por kam shkruar shumë nga këngët e mia dhe motra ime ishte foshnja,” vazhdoi deklarata e Spears të enjten. “Ajo kurrë nuk duhej të punonte për asgjë. Gjithçka i është dhënë gjithmonë asaj!”

“Familja ime shkatërroi ëndrrat e mia 100 miliardë për qind dhe përpiqet të më bëjë të dukem si e çmendura e familjes sime, i pëlqen të më rrëzojë dhe të më lëndojë gjithmonë, kështu që jam e neveritur me ta!”

Ikona e pop-it përfundoi, “Psss mësimi i mësuar nga e gjithë kjo, mos u beso njerëzve apo askujt… bëji macet dhe qentë tuaj familjen tuaj dhe kujdesuni për veten tuaj”.

Para shënimit të saj përmbyllës, Spears kishte shkruar: “Nuk do të bëj postime në Instagram për një kohë. Mediat, ky biznes ka qenë gjithmonë jashtëzakonisht i urryer për mua. Unë kam dhënë mjaft… Më shumë se mjaftueshëm”, përfundoi ylli i popit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu