Forca të shumta policie janë vendosur përgjatë aksit Elbasan-Tiranë. Efektivët janë të mbuluar dhe të armatosur dhe po kryejnë kontrolle në këtë pikë të qytetit.

Ende nuk ka informacion zyrtar se çfarë po ndodh por prezenca e shtuar e efektivëvë të mbuluar ka ngritur pikpyetje tek kalimtarët.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Egnatia news në këtë aks qëndrojnë një numër I konsiderueshëm ekektivësh të armatosur dhe të mbuluar në fytyre./Egnatia news

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu