Librazhd /Një Zjarr ka rënë në një banes pranë qytetit të Librazhdit. Aktualisht janë nisur dy zjarrfikse drejtë vendngjarjes, nuk dihet nëse ka të lënduar. Paraprakisht bëhet me dije kanë marr flakë një shtëpi dhe një makinë

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu