Kriza energjetike, Rama thekson se  nuk do të hyjë në fuqi në tetor fasha 800KW për konsumatorët familjarë.

Kryeministri Edi Rama:

NJË LAJM POZITIV dhe pse nuk do të hyjë në fuqi në tetor fasha 800KW për konsumatorët familjarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu