Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe “Shqiponjat” kanë organizuar mbrëmjen e sotme kontrolle të befasishme në Vlorë dhe Elbasan për të bërë të mundur kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Kontrollet janë shtrirë deri në Peqin. Policia ka ngritur postoblloqe në rrugët kryesore të hyrjes drejt këtyre qyteteve. Ndërkohë pritet njoftimi zyrtar mbi aksionin e zhvilluar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu