Kim Kardashian nxiti imagjinatën teksa pozoi për me bikini të zeza për Instagram.Ylli 42 vjeç, e cila kohët e fundit shijoi një tjetër arratisje luksoze në Turks and Caicos, shfaqi format e saj të famshme në rroba banjë dypjesëshe.

Kim dukej tejet joshëse teksa ishte shtrirë në plazh, duke hedhur krahët në ajër dhe duke shijuar rrezet e diellit.Ylli mbante një palë syze dielli të zeza dhe flokët natyrale i la të lëshuara i ranë poshtë kurrizit ndërsa ajo zgjodhi një pamje natyrale për një ditë në plazh.

“Parajsa”, shkroi Kim në mbishkrimin e fotove

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu