Nuk ndodh shpesh në ekranet shqiptare, por dy aktorët Romeo Veshaj dhe Olsi Bylyku nuk kanë ngurruar të japin një puthje në buzë në mes të emisionit. Puthja e dhënë mes aktorëve ka qenë për një skeç të emisionit “Më lër të flas”.

Në promon e emisionit të publikuar  Romeo dhe Olsi shihen duke u puthur në buzë, ndërsa reagimi it ë gjithëve ishte pikërisht ky i i Donaldit, “gojë hapur”.

Nuk dihet nëse ata kanë rikrijuar puthjen e Donaldit me Bora Zemanin gjatë “Big Brother VIP” apo ka qenë thjesht një skeç.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu