Është një ndër modelet më të rëndësishme në botë, por në të njëjtën kohë edhe një prej tifozeve më të zjarrta të Juventusit. Madje, ajo është gjithmonë një prej të ftuarave të nderit në organizimet e klubit bardhezi, pa harruar se ishte ajo që bëri moderatoren në mbrëmjen gala, përkrah presidentit Andrea Anjeli, kur Juventusi vendosi që të zbulojë logon e re.

Por ndërsa tifozët bardhezi kanë nisur që të ndjejnë ethet e merkatos së kësaj vere, e cila ka nisur që të prekë shumë shpejt edhe temperaturat 40 gradë celsius, ka menduar Emili që t’u freskojë pak idetë.

Kjo, pasi nudoja artistike në setin e saj të fundit ka qenë thjesht marramendëse dhe sigurisht që do të jetë pëlqyer shumë nga tifozët e Juves dhe jo vetëm

Madje, pas postimeve të bëra nga amerikania, nuk kanë qenë të pakët flamujt e Juves dhe tifozët krenarë që kanë përshëndetur në “Instagram” tifozen e tyre seksi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu