1. Kim Kardashian duket se është në formën më të mirë të jetës në moshën 42-vjeçare.Ylli televiziv u shfaq me bikini rozë nga “Chanel”, gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos.Ajo po shijon disa pushime në një vend të mrekullueshëm pas një vere shumë të ngarkuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu