Dileta Leota është një nga gazetaret sportive më të njohura në gjithë botën. Bukuroshja italiane ka zgjedhur të pushojë në plazh në këto temperatura të larta që kanë pushtuar Europën. Megjithatë një “divë” si ajo gjithmonë bie në sy.

Dhe paparazzit kanë bërë punën e tyre duke e fotografuar teksa qëndron e shtrirë në rërë. Format e kolbshme janë ato që bien në sy duke u bërë virale në rrjetet sociale. Bukuroshja italiane ka veshur bikini të bardha, komentet për të nuk kanë munguar.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu