Reperja e njohur shqiptare, Tayna pas angazhimeve të shumta profesionale, ditëve të fundit ka nisur pushimet.

Ajo po qëndron në Miami dhe nga atje nuk kanë munguar pozat joshëse në bikini.

Tayna pozoi nga një jaht e veshur në bikini të zeza, ndërsa dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu