FOTOT: Sfilata e Morena Tarakut me bikini nuk duhet humbur

0
93

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa imazhe për fansat e saj në Instagram, ku është dukur mjaft atraktive në një paraqitje me bikini.