14.4 C
Elbasan

KATEGORIA

KRONIKË

Zbardhen “bëmat” e Laert Haxhisë! Artan Tafani tregon gjithçka

Në materialin e siguruar pasqyrohet i gjithë aktivitetit kriminal të kryer gjatë viteve 2021 deri në vitin 2023. Për këtë periudhë kohe, ka folur...

Kamera e sigurisë që tradhëtoi Artan Tafanin në vrasjen e anëtarit të bandës së Aldo Bares

Kjo është një imazh nga kamera e sigurisë për të cilën prokuroria ka faktuar prezencën e Artan Tafanit në vrasjen e Alban Semakut natën...

Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie 55-vjeçari, transportohet me urgjencë drejt spitalit

Një 55-vjeçar është dëmtuar ditën e sotme në Maliq teksa ka qenë duke punuar. Sic njofton policia, shtetasi A.O, duke riparuar çatinë e banesës...

Kishte mbjellë 102 bimë kanabis në një fshat të Mallakastrës, në pranga një 18-vjeçar

Një i ri 18-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet si autor i kultivimit të kabanisit në fshatin Panahor, Mallakastë Në muajin maj janë gjetur 102 bimë...

Rrjedhje gazi në një karburant pranë rrethrrotullimit të Shkozës, evakuohen banorët

Rrjedhje gazi në një karburant pranë rrethrrotullimit të Shkozës. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:35, në rrugën “Sadik Petrela”. Shërbimet e Policisë kanë evakuuar banorët dhe...

Per vrasjen ne Peqin mora 50 mije euro! Zbardhet deshmia e Tafanit

Tafani pohon se Albi Bashaliu është vrarë për motive gjakmarrje nga grupi i drejtuar nga Laert Haxhiu, që sipas tij u pagua me 50...

Ky është shqiptari me “perandori” nga trafiku i kokainës, planifikoi të blente 2 milionë euro prona në Shqipëri

I konsideruar si koka e një linje trafiku të kokainës, një shqiptar është prangosur nga autoritetet britanike, pasi janë zbërthyer mesazhet e tij në...

“Vrapo, mami ka vdekur!”, fëmijët dëshmojnë si e gjetën të vrarë Klodianën në mes të rrugës, në Itali

“Vrapo, Hajde, nëna ka vdekur”, këto ishin fjalët e vajzës së vogël të Klodiana Vefës, pasi gjeti nënën e saj të ekzekutuar në rrugë....

Aksident tragjik në Britani! Vdes 14-vjeçarja pas përmbysjes së autobusit të shkollës

Një vajzë 14-vjeçare humbi jetën sot në Britani kur autobusi i shkollës me të cilin po udhëtonte, goditi një ndarës dhe u përmbys në autostradën M53...

Aksident i pazakontë në Fier, i moshuari humb kontrollin e automjetit dhe përfundon në… varreza

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje pranë varrezave publike të qytetit të Fierit. Një i moshuar që po drejtonte një...

Lajmet e fundit