18.4 C
Elbasan

KATEGORIA

KRONIKË

Atentati ndaj babë e bir ku vdiq 74-vjeçari në Dukagjin, zbardhen motivet e krimit, në kërkim autori

Drejtori i policisë së Shkodrës Ervin Hodaj në një konferencë për mediat ka njoftuar se është zbardhur vrasja e Zef Gurit dhe plagosja e...

E vetmja femër e arrestuar si pjesë e grupit të Laert Haxhisë, kërcënohet familja e Klea Gjatës?

Bashkëpunimi i Artan Tafani, “mikut” të Laert Haxhisë me drejtësinë, bëri që të zbardhen dhjetëra ngjarje kriminale në vend dhe jashtë vendit, duke përfshirë...

Zbardhen vrasjet në Elbasan

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Muhamet Rrumbullaku ka dhënë detaje në lidhje me megaoperaconin e koduar “Never Forget”. Përmes një konference për mediat, Rrumbullaku u...

Ekzekutime, vjedhje me dhunë e shkatërrim prone/ Pendohet Artan Tafani, Muhamet Rrumbullaku jep detajet

Rrumbullaku: Artan Tafani, vrasje, shkatërrim prone dhe vjedhje me dhunë, 2021-2023 në dia qytete të vendiot Cajup Selimi,  në 2021-i dyshuar Laert Haxhiu, dhe Artan...

Ekzekutimi i 37-vjeçarit në Sukth/ Dyshohet për vrasje me pagesë, dy pistat e hetimit

Policia dhe prokuroria e Durrësit vijojnë hetimet në lidhje me vrasjen e 37-vjecarit, Fatjon Dervishi alias Toni Margen. Grupi hetimit ka sekuestruar kamerat e...

Shkon në 20 numri i të arrestuarve në Elbasan, kush është vajza e përfshirë në një ngjarje të rëndë kriminale

Ka shkuar në 20 numri i të arrestuarve në Elbasan nga operacioni i kryer mbrëmjen e së mërkurës. Mësohet se në prangat e bluve, ka...

Artan Tafani bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë! Zbardhen 4 vrasje në Elbasan

Artan (Marjus) Tafani, i shpallur në kërkim për grabitjen e rreth 40 mijë eurove në një Exchange në Astir, ngjarje e ndodhur në 24...

Tjetër plagosje me armë zjarri në vend

Malësi e Madhe/Informacion paraprak Rreth orës 20:50, në fshatin Demiraj, pas një konflikti për motive të dobëta mes shtetasve E. G., e A. K., me...

Dukagjin/ I ati u qëllua për vdekje, Gjin Guri niset drejt Traumës! Plumba në pjesë të ndryshme të trupit

I ati iu qëllua për vdekje në malin e Shoshit në Dukagjin, ndërsa vetë Gjin Guri mbeti i plagosur rëndë. Sipas burimeve, viktima Zef Guri,...

“Rreth orës 18:45 ka ardhur një telefonatë”/ Vrasja në Dukagjin, terreni ia vështirëson punën policisë

Zef Guri është ekzekutuar pasditen e sotme në malin e Shoshit në Dukagjin. Ai ka qenë së bashku me të birin, Gjin Gurin 38...

Lajmet e fundit