Modelja dhe bukuroshja shqiptare është shfaqur fantastike në një paraqitje të saj në rrjetet sociale

Edhe këtë herë, Kejvina është dukur joshëse në paraqitjen e saj.

Derisa ajo shfaqet e veshur me një robdishan e ku tregon më shumë se duhet për fansat e saj në Instagram.

“Po me pëlqen vetja shumë shumë sot….ncncncncn”, ka shkruar ajo.

Ajo ka treguar se robdishani që bartë është i firmës së njohur të veshjeve të Philipp Plein.

Ditë më parë Kejvina ka pozuar edhe për kompaninë e njohur Prada. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu