Paraqitet në SPAK kryetari i bashkisë së Krujës Artur Bushi. Në SPAK janë rregjistruar disa kallezime ndaj Bushit për shpërdorim detyre dhe shkelje të barazisë së tenderave.

Bushi është paraqitur si person që ka dijeni për të dhënë sqarime rreth këtyre kallëzimeve.

Burime për Fax News raportojnë se Bushi është parë teksa hynte në SPAK.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu