3 të paraburgosur në burgun e Peqinit godasin policët. Bëhet fjalë për shtetasit Kastriot Likja, Arlind Daja dhe K.Ibraliu të cilët nuk i janë bindur forcave të policisë.

Mësohet se SHKKB ka dërguar grup pune në burgun e Peqinit pas ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu