Paraqitet në SPAK ish-drejtoresha e ARRSH-se dhe ish ministria e shtetit Sonila Qato. Nuk dihen arsyet e thirrjes së saj në Strukturën Antikorrupsion. Mësohet se Qato ka qenë e shoqëruar nga avokati i saj.
vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu