Lajmi i fundit! 41-vjeçari masakrohet me thikë në mes të ditës në një lokal ish-Bllok, policia fsheh ngjarjen

0
248

3 ditë më parë në një në një nga lokalet e ish-Bllokut, një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar disa herë nga dy persona.

Ngjarja e rëndë është fshehur nga policia ndërsa autorët ende nuk janë identifikuar.

I plagosuri është transportuar në Spitalin e Traumës që ditën që ndodhi ngjarja dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Ai është plagosur nga personat me të cilët ishte me një tavolinë. /Gazeta Express

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu