Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Dy automjete tip Mercedes Benz janë përplasur dhe njera ka përfunduar jashtë rrugës. Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur por jashtë rrezikut për jetën. Elbasani flash

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu