Bllokohet njera korsi e aksit Librazhd – Prrenjas si shkak i rreshqitjes se gureve. Rreshqitja ka ndodhur ne vendin e quajtur kthesa e Nogut ne fshatin Hotolisht ku nje masiv guresh kane bllokuar njeren korsi te rruges duke krijuar trafik te renduar dhe veshtiresi ne qarkullim. Firma kontraktuese e mirembajtjes së rrugëve eshte ne vendngjarje dhe po punon per zhbllokimin e aksit.Ne vendngjarje ka shkuar edhe policia për normalizimin e situatës se trafikut të rënduar./ Elbasani flash

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu