Ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne fshatin Bater e Madhe ne njesin administrative Komsi Mat. Dy vellezrit A Hysa dhe K Hysa jan goditur me thike nga disa persona akoma te pa identifikuar . Kan marr ndihemen e pare ne spitalin e Burrelit. Njeri pritet te niset me helikopter dhe tjetri me autoambulanc drejt Tiranes. Grupi hetimor dhe prokurori jane nisur drejt vendngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu