Ne qarkun Elbasan kane vazhduar te pjeshme dhe te shoqeruar me erera te forta reshjet e shiut gjatë mbrëmjes.
Akset rrugore nacionale e rurale jane te hapura. Ka pasur ndonje renie sporadike inertesh qe jane pastruar nga firmat kontraktuese
Ne furnizimin me energji elektrike kemi disa nderprerje per shkak defekti ne Nj.A Funar bashkia Elbasan ne Nj.A Orenje bashkia Librazhd dhe Nj.A Pishaj bashkia Gramsh
Ne qytetin Elbasan nga era e forte eshte thyer nje peme dhe nje shtylle ndricimi pa shkaktuar deme./Elbasani flash

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu