Gjermania dhe Japonia po dhurojnë një spektakël të vërtetë deri më tani në këto ndeshjet e para të Kupës së Botës.

Një sfidë tepër intensive nga të dyja anët, por Gjermania është ajo që kalon në avantazh.

Në minutën e 33-të, Gjermania fiton një penallti dhe Gundogan, mesfushori i Manchester City e dërgon në rrjetë./ h.ll/abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu