Nora Istrefi duket në top formë, publikon foto nga pushimet

0
76

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Nora Istrefi po shijon disa ditë pushimi së bashku me vajzën e saj, Renee.Nora ka publikuar disa foto në rrjete sociale në bikini si dhe të vendit ku po pushon, ndërsa nuk ka zbuluar lokacionin.Këngëtarja është shfaqur në top formë me një palë bikini të zeza.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu