Është padyshim si fotot që shohim në internet nga disa vende të botës së tretë dhe qeshim… e megjithatë ky imazh… është pranë nesh, në Greqi. Rruga është një projekt i bashkisë së Ilidës në rrugën e fabrikës së përpunimit në “Triantafyllia”! Dhe vërtet kjo foto nuk është për të qeshur por… edhe për të qarë!

Mediat greke e kanë shpërndarë me bujë të madhe këtë foto ku shikohet se rruga është shtruar me asfalt ndërsa shyllat e tensionit të lartë nuk janë lëvizur. Media shkruajnë se ky mund të ishte një “kurth vdekje” për shoferët që nuk e dinë mirë rrugën.

/abcnews.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu