Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 10 të arrestuarit e operacionit “Tempulli”.

Njëzet e tre grupe kriminale u shkatërruan nga ky operacion i zhvilluar në 5 qarqe të ndryshme të vendit, Tiranë, Durrës, Korçë, Vlorë dhe Elbasan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu