Bukuroshja dhe modelja e kolme shqiptare është fotografuar në një restorant në Firence të Italisë

Modelja e kolme shqiptare, Oriola Marashi, e njohur për fotografitë e saj të ndryshme dhe tregimin e aseteve të kolme, është paraqitur në një restorant në Itali

E veshur me tesha solmne, ajo ka pozuar para aparatit por si duket ka pasur një kërkesë interesante për personin që e ka fotografuar.

“Më bëj të dashuroj”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu