PARANDALOHET VRASJA NË ELBASAN

0
2326

Një konflikt mes komshinjeve ka rrezikuar të kthehet në një tragjedi në qytetin e Elbasanit. Pas debatit mes tyre shtetasi H.Ullorja rreth 72-vjeç ka marrë armën tip pushkë dhe ka tentuar të qëllojë komshiun e tij. Ka qenë ndërhyrja në kohë e policise se Elbasanit qe ka shmangur tragjedinë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu