(FILES) This file photo taken on September 5, 2019 shows Colombian musician Shakira and partner Kosmoa Founder and President, Spanish football player Gerard Pique attending the Davis Cup Presentation in New York. - Colombian superstar Shakira and FC Barcelona defender Gerard Pique said on June 4, 2022 they were calling time on their relationship of more than a decade. The couple share two children. (Photo by Bryan R. Smith / AFP) (Photo by BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images)

Vazhdon hakmarrja e Shakirës ndaj Gerard Pique. Pas “Music Session #53”, e cila u bë virale brenda pak orësh, këngëtarja kolumbiane është gati të lançojë një këngë të re kundër ish-futbollistit të Barcelonës. Mediat ndërkombëtare bënë të ditur, mesa duket kënga e re do të publikohet më 2 shkurt, ditë në të cilën Shakira dhe Pique festojnë ditëlindjen.

Një këngë e re nga Shakira kundër Pique

“Ajo do të këndojë së bashku me Karol G, videoklipi tashmë është incizuar dhe ai do të kthehet për të sulmuar ish-partnerin dhe të dashurën e re Clara Chia Marti’, tha një burim. Vitin e fundit Shakira ka folur në dy pjesë të tjera për përfundimin e marrëdhënies së saj të gjatë me Pique. /G.D abcnes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu