Plagosje me thikë

0
528

Nje person ka mberritur i plagosur ne spitalin rajonal te Shkodres. Raportohet se ai eshte qelluar me arme te ftohte thike.

Ngjarja ka ndodhur ne Bashkine Vau i Dejes, nderkohe ende nuk dihet motivi dhe identiteti i te plagosurit.

Policia ndodhet ne spitalin e Shkodres ku po heton per ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu