Pogradec, 47-vjeçari thyen masën “arrest shtëpie” dhe ngacmon seksualisht një vajzë

0
126

Një 47-vjeçar dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë në qytetin e Pogradecit.

Shtetasi me iniciale N.N. ka ka thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” që i kishte caktuar Gjykata dhe ka ngacmuar një 27-vjeçare. Ngjarja raportohet pranë banesës së të resë.

47-vjeçari u ndalua, ndërkohë që vazhdojnë hetimet për ngjarjen.