Rita Ora është paraqitur me veshje të stilit të “cowboy” në këngën e re me Sam feldt

Rita ka publikuar një set fotografish në Instagram ku ka treguar për këtë bashkëpunim.

Këngëtarja kosovare prapë ka treguar stilin e saj interesant ku ka të vënë një kapelë derisa në duar ka një sërë hallkash dhe thonj të kaltër të vendosur.

Ajo ka të veshur pantallona për të ngjeshur për trupi bardh dhe zi.

“Follow Me” me Sam Feldt është publikuar!!! Ne jemi kënaqur në këtë projekt. Shpresoj të ju pëlqej”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu