Moti i keq që ka përfshirë vendin ka sjellë rënie masive dherash ka patur në Kodër Currila, në Durrës.

Për pasojë është bllokuar aksi Durrës-Currila dhe janë krijuar rradhë të gjata mjetesh.

dherat kanë filluar të rrëshqasin gjatë orëve të natës, por ato më intensive sipas banorëve kanë qënë gjatë mëngjesit, rreth orës 05:00.

Autobusi i linjës është detyruar të kthehet në rrugë.

Rrëshqitje dherash në Kodër Currila, bllokohet rruga Rrëshqitje dherash në Kodër Currila, bllokohet rruga

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu